RF064PJ114CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RF064PJ114CS
Description
110kΩ 31.25mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS