RC0402J220CS
MFR.Part #
RC0402J220CS
JLCPCB Part #
C17566863
Description
-55℃~+125℃ 22Ω 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS