RCS2012F9R53CS
MFR.Part #
RCS2012F9R53CS
JLCPCB Part #
C17223577
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS