ERJ-P6WF4423V
MFR.Part #
ERJ-P6WF4423V
JLCPCB Part #
C4070510
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS