RC1005F112CS
MFR.Part #
RC1005F112CS
JLCPCB Part #
C4183498
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS