Y16291K05000T9R
MFR.Part #
Y16291K05000T9R
JLCPCB Part #
C4041944
Description
-55℃~+150℃ 1.05kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS