73WE4R051J
MFR.Part #
73WE4R051J
JLCPCB Part #
C1697427
Description
-55℃~+155℃ 51mΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS