73WE4R051F
MFR.Part #
73WE4R051F
JLCPCB Part #
C1707707
Description
51mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS