73WE4R011J
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
73WE4R011J
JLCPCB Part #
C1697488
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11mΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS