BXJ50V220M10*10 10TP
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
BXJ50V220M10*10 10TP
JLCPCB Part #
C165634
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 220uF 250mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 500mA@100kHz 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS