NFA450V100M18*31.5 LO
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NFA450V100M18*31.5 LO
JLCPCB Part #
C2835705
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 18mm 31.5mm 450V 536mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS