TDC400V330M35*25 V
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TDC400V330M35*25 V
JLCPCB Part #
C2835740
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.27A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS