NFA400VB68M16*25_LO
MFR.Part #
NFA400VB68M16*25_LO
JLCPCB Part #
C347004
Package
Plugin,16x25mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 25mm 400V 68uF 7.5mm 插件,16x25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS