ELXM401VSN680MP25S
MFR.Part #
ELXM401VSN680MP25S
JLCPCB Part #
C1664788
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 25mm 400V 550mA@120Hz 68uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS