EKMG630ELL470MF11D
MFR.Part #
EKMG630ELL470MF11D
JLCPCB Part #
C5113560
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 120mA@120Hz 2.5mm 47uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS