E36D350HPN173UC67U
MFR.Part #
E36D350HPN173UC67U
JLCPCB Part #
C3813502
Package
Bolt,D50.8xL67mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 17000uF 2000hrs@85℃ 22.22mm 35V 50.8mm 67mm Bolt,D50.8xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS