APXA100ARA271MJ80G
MFR.Part #
APXA100ARA271MJ80G
JLCPCB Part #
C2162134
Package
SMD,D10xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 15000hrs@105℃ 24mΩ 270uF 3.77A@100kHz 7.7mm Polymer ±20% SMD,D10xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS