ELXM181VSN122MA35S
MFR.Part #
ELXM181VSN122MA35S
JLCPCB Part #
C1647616
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 180V 2.58A@120Hz 35mm 35mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS