LLG2E122MELC35
MFR.Part #
LLG2E122MELC35
JLCPCB Part #
C1608513
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 2000hrs@85℃ 250V 35mm 35mm 5.76A@50kHz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS