ETXH401VSN561MB40S
MFR.Part #
ETXH401VSN561MB40S
JLCPCB Part #
C1645701
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 2.5454A@100kHz 400V 40mm 40mm 560uF ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS