ALF20G471ED400
MFR.Part #
ALF20G471ED400
JLCPCB Part #
C1612436
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
400V 40mm 40mm 470uF ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS