ALF20G271ED500
MFR.Part #
ALF20G271ED500
JLCPCB Part #
C1610339
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
270uF 40mm 40mm 500V ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS