EGXF351ELL560MK35S
MFR.Part #
EGXF351ELL560MK35S
JLCPCB Part #
C1622182
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 3000hrs@125℃ 350V 35mm 465.5mA@120Hz 56uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS