EGPD250ELL512MK40H
MFR.Part #
EGPD250ELL512MK40H
JLCPCB Part #
C1600545
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+135℃ 12.5mm 24mΩ@100kHz 25V 3000hrs@135℃ 4.9385A@120Hz 40mm 5100uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS