ERLA211LIN172KA50M
MFR.Part #
ERLA211LIN172KA50M
JLCPCB Part #
C1612024
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10.23A@50kHz 14.2mm 1700uF 210V 3000hrs@85℃ 35mm 50mm ±10% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS