EPAG201ELL101MJ35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EPAG201ELL101MJ35S
JLCPCB Part #
C1598734
Package
Plugin,D10xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 200V 35mm 510mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS