EKZN350ELL221MH15D
MFR.Part #
EKZN350ELL221MH15D
JLCPCB Part #
C841712
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 220uF 35V 8mm ±20% Plugin,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS