ELXS551VSN181MA30S
MFR.Part #
ELXS551VSN181MA30S
Description
-25℃~+105℃ 1.573A@50kHz 10mm 180uF 30mm 35mm 5000hrs@105℃ 550V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS