EKHE401VSN331MR25S
MFR.Part #
EKHE401VSN331MR25S
JLCPCB Part #
C6547690
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.41A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 330uF 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS