ESMM451VSN561MA50S
MFR.Part #
ESMM451VSN561MA50S
JLCPCB Part #
C1609640
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.88A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 450V 50mm 560uF 592mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS