EKMM451VSN561MA50S
MFR.Part #
EKMM451VSN561MA50S
JLCPCB Part #
C7183013
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 52mm 560uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS