EKMQ421VSN181MQ30S
MFR.Part #
EKMQ421VSN181MQ30S
JLCPCB Part #
C1605111
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3013A@50kHz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 30mm 420V ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS