EKZE160ELL471MH15D
MFR.Part #
EKZE160ELL471MH15D
JLCPCB Part #
C1581488
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 497.5mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS