EGPA500ELL102MM20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGPA500ELL102MM20S
JLCPCB Part #
C411327
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
1000uF 18mm 2.24A@100kHz 20mm 39mΩ@100kHz 5000hrs@125℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS