ELXM251VSN681MA30S
MFR.Part #
ELXM251VSN681MA30S
JLCPCB Part #
C1608660
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 250V 30mm 35mm 680uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS