ESMH401VNN101MR20S
MFR.Part #
ESMH401VNN101MR20S
JLCPCB Part #
C1603200
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 1.1154A@100kHz 100uF 10mm 2.486Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 20mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS