ELXM201VSN102MR45S
MFR.Part #
ELXM201VSN102MR45S
JLCPCB Part #
C1608654
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 200V 3.63A@50kHz 30mm 45mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS