ALA8DD271CE500
MFR.Part #
ALA8DD271CE500
JLCPCB Part #
C1500480
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 2.37A@100Hz 270uF 30mm 45mm 500V 763.6mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS