EKMQ451VSN471MA45W
MFR.Part #
EKMQ451VSN471MA45W
JLCPCB Part #
C1610185
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.4882A@50kHz 2000hrs@105℃ 35mm 450V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS