EKRG100ELL222MK15S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKRG100ELL222MK15S
JLCPCB Part #
C1595920
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 12.5mm 15mm 2200uF 690mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS