E36D301LPN451QA92U
MFR.Part #
E36D301LPN451QA92U
JLCPCB Part #
C6545443
Package
Bolt,D35xL92mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 12.7mm 300V 35mm 450uF 92mm 螺栓,D35xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS