EKMS451VSN181MQ35S
MFR.Part #
EKMS451VSN181MQ35S
JLCPCB Part #
C1606627
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5158A@50kHz 10mm 180uF 25.4mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS