ELXM451VSN101MR25S
MFR.Part #
ELXM451VSN101MR25S
JLCPCB Part #
C1605692
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25mm 30mm 450V 7000hrs@105℃ 730mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS