ELXM181VSN102MQ50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXM181VSN102MQ50S
JLCPCB Part #
C1606559
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 180V 25.4mm 3.48A@50kHz 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS