EMHL250ARA101MF80G
MFR.Part #
EMHL250ARA101MF80G
JLCPCB Part #
C2157823
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 2000hrs@125℃ 220mA@100kHz 25V 6.3mm 600mΩ@100kHz 8mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS