ERLA221LIN102KA35M
MFR.Part #
ERLA221LIN102KA35M
JLCPCB Part #
C1650662
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 14.2mm 220V 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 4.87A@120Hz ±10% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS