ELXM421VSN181MQ40S
MFR.Part #
ELXM421VSN181MQ40S
JLCPCB Part #
C1606377
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4729A@50kHz 10mm 180uF 25.4mm 40mm 420V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS