EKMM401VSN221MQ40S
MFR.Part #
EKMM401VSN221MQ40S
JLCPCB Part #
C1604884
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.13Ω@120Hz 1.573A@50kHz 10mm 220uF 25.4mm 3000hrs@105℃ 400V 40mm ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS