ESMR401VSN331MQ35S
MFR.Part #
ESMR401VSN331MQ35S
JLCPCB Part #
C1606160
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 3.0888A@50kHz 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS