ERWL451LGN272QEB5U
MFR.Part #
ERWL451LGN272QEB5U
JLCPCB Part #
C5638800
Package
Bolt,D76.2xL119mm
Description
-25℃~+85℃ 119mm 2700uF 31.8mm 450V 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL119mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS